U nás se budete cítit jako doma

Chata poskytuje celkem 9 míst na spaní. Dvě manželské masivní postele, velký pohodlný rozkládací gauč, plně nahrazující třetí dvoulůžko, dále palandu 3 postele a 1x dětská postýlka.

Zahrada chaty je dále prostorná např. k možnosti stanování  či postavení karavanu, nebo obytného vozu. 

V chatě Chrastná Vás čeká útulné prostředí domova. Nábytek v chatě je převážně z masivu, z borovicového dřeva. Doplňky interiéru jsou laděny do příjemného venkovského vzhledu provance a vintage. Obě ložnice jsou obloženy celé ve dřevě a podtrhují tak teplé domácí prostředí.

Ubytování v chatě je dispozičně 3+1. Při vstupu do chaty projdete chodbou z níž vstoupíte do kuchyně na kterou navazuje obývací prostor. Kuchyň je maximálně vybavena spotřebiči. Tak, aby jste měli vše při ruce a nic Vám nechybělo. Dále se ve spodním patře nachází obývací pokoj s krbem, kde si můžete ještě více zpříjemnit domácí atmosféru. Ke spaní zde můžete také využít velký rozkládací gauč. S obývacího pokoje, můžete také využít francouzské okno, kterým vstoupíte na venkovní terasu, kde Vás čeká příjemné venkovní posezení s krbem a  ohništěm.

Po kovových schodech z obývacího pokoje vstoupíte do druhého patra, kde se nachází dvě ložnice.

V první ložnici je pohodlná manželská postel z masivu a dětská postýlka, dále skříň s úložnými prostory. Z tohoto pokoje vstoupíte do druhé ložnice, kde se rovněž nachází manželská postel a palanda pro 3 děti.

Z obou ložnic se dostanete na krásnou velmi prostornou terasu, která rovněž může posloužit k relaxaci a odpočinku. Z terasy je nádherný výhled na okolní krajinu a přilehlý rybník.

Celkem je tedy v chatě 10 míst na spaní. 2x manželská postel, 1x velký prostorný rozkládací gauč, palanda pro 3 děti a postýlka.

Další vybavení:  2x TV, satelit, wifi, DVD, filmy dvd, notebook, pračka, sušák na prádlo, žehlící prkno, žehlička, fén, žehlička na vlasy, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, digestoř, trouba, sklokeramická deska, myčka na nádobí,  pekárna na chleba, horkovzdušná fritéza, toustovač, vaflovač, topinkovač, mixéry, sušička na houby, kuchyňské nádobí.

Dále možnost zapůjčení různých deskových a karetních her pro děti, hračky, el. šipky, ping pong, kola, malý dětský bazén, nafukovací malé dětské hřiště aj.

Na zahradě je pro Vás k dispozici velký částečně zapuštěný bazén, nafukovací hračky do bazénu, pískoviště s dřevěným posezením pro nejmenší, hračky na pískoviště, skluzavka pro děti, houpačka, houpací síť aj. Zahrada není oplocená, nachází se na lesním pozemku. Rádi díky tomu až k chatě přijdou na návštěvu např.  labutě s mláďátky nebo třeba srnka. Příroda je zde nádherná a rozmanitá.

Snažíme se dělat vše proto, aby se Vám u nás líbilo a rádi jste se k nám vraceli. 

Jste u nás srdečně vítáni. Těšíme se na Vás :-) 

 Obývací pokoj

Jídelní kout v obývacím pokoji


Ložnice 1

Ložnice 2 s palandou pro děti

Francouzské okno z obývacího pokoje


Kuchyně