Zábava a hry

21.07.2021

Chata Chrastná a její okolí Vám nabízí spousty sportovního a zábavného vyžití pro dospělé a děti.

K dispozici Vám je zdarma k zapůjčení rodinný velký člun, na kterém se můžete vydat na plavbu po rybníku.

Další vybavení: 

  • elektronické šipky, ruské kuželky, stolní tenis, crocket pro dospělé i děti, líný tenis, dětské hřiště, zahradní houpačka, venkovní bazén s průměrem 4,8 m a spousty jiných venkovních her ( míče, deskové hry), dále máte k zapůjčení k dispozici, dětské koloběžky, kolo a odstrkovadlo pro nejmenší, v zimě na bobu můžete sjíždět zahradu, nebo bruslit na zamrzlém rybníce)
  • Příjemnou atmosféru v přírodě Vám zpříjemní venkovní ohniště, ke kterému máte k dispozici pichláky na buřty, kotlík s trojnožkou pro kuchtění v přírodě např. výborného guláše, dále jehlice na grilování kuřat.
  • K dispozici na přední terase je gril rovněž s vybavením. Pro příjemné zastínění můžete využít markýzu, kterou můžete využít v parných dnech.
  • Uvnitř chaty najdete rovněž spousty rodinných her. K dispozici je mnoho deskových her, dále karty, pexesa, kočárek a postýlka pro panenky, panenky, plyšáci, DVD se spousty pohádek aj.), v obývacím pokoji je TV s připojením wifi, cca 60 programů a s týdenním zpětným přehráváním.
Bazén před chatou
Bazén před chatou
Výhled z terasy na rybník
Výhled z terasy na rybník
Zábava pro děti - houpačka, klouzačka, pískoviště
Zábava pro děti - houpačka, klouzačka, pískoviště
Útulný domeček  pro nejmenší
Útulný domeček pro nejmenší
Zahradní houpačka nejen pro děti
Zahradní houpačka nejen pro děti
Ruské kuželky
Ruské kuželky

V kůlně Vám jsou k dispozici dětské koloběžky, kola, člun, hračky na písek, různé míčové hry, švihadla, stolní tenis, kuželky, dále potřeby k opékání buřtů a vaření např. kotlíkového guláše, také košíky na houbaření a mnoho dalšího vybavení.

* Kůlna rovněž slouží jako skladový prostor pro kola a lyže aj.